LABANATO

logo_labanato

Sme dvaja mladí, obyčajní ľudia z mäsa a kostí, ktorí beznádejne podľahli láske ku psom, a to už dávno pred tým, než na seba narazili. Sme partnermi nielen v živote, ale taktiež aj v práci. Zatiaľ, čo jeden z nás je tak trochu praktický, ten druhý je viac emocionálny. Navzájom sa však skvelo dopĺňame a spolu sme hrdými rodičmi našej slovenskej značky LABANATO. Úspešné univerzitné štúdium kynológie na Univerzite veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach, nám dalo základy na to, aby sme dnes mohli hrdo ponúknuť produkty v tej najvyššej kvalite na trhu. Na všetkých našich projektoch spolupracujeme s pánom doktorom Tomášom Mihokom, z Univerzity veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach, Ústavu výživy, dietetiky a krmovinárstva na katedre výživy, dietetiky a chovu zvierat.

PAROH DANIEL M VSETKY 1
od €6
Skladom (2 ks)

Paroh je zábavným a zároveň i zdravým pamlskom vyrobený z parožia daniela prvotriednej kvality, je bohatý na minerály a napomáha udržiavať zubnú hygienu. 

722/S
PAROH JELEN S2 VSETKY
od €6
Skladom (2 ks)

Paroh je zábavným a zároveň i zdravým pamlskom a keďže je rozpílený, Váš chlpáč sa k jeho vnútru dostane ľahšie. Je vyrobený z jelenieho parožia prvotriednej kvality.

719/S/2
PAROH JELEN M VSETKY
od €8
Skladom (2 ks)

Paroh je zábavným a zároveň i zdravým pamlskom vyrobeným z jelenieho parožia prvotriednej kvality.

716/S
3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom