LABANATO Paroh z daniela

Paroh je zábavným a zároveň i zdravým pamlskom vyrobený z parožia daniela prvotriednej kvality, je bohatý na minerály a napomáha udržiavať zubnú hygienu. 

Variant:
€12 €15 €6 od €6
Dostupnosť: Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
LABANATO Paroh z daniela
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Paroh z daniela je zábavným a zároveň i zdravým pamlskom pre Vášho psa. Je vyrobený z parožia prvotriednej kvality, je bohatý na minerály a napomáha udržiavať zubnú hygienu. Parožie z daniela je o čosi mäkšie ako parožie z jeleňa. Postupným obhrýzaním sa z neho stáva skvelá pochúťka. Parohy pre psov sú určené na každodennú zábavu Vášho štvornohého chlpáča.

Analytické zložky: Hrubý proteín 38%, hrubý tuk 0,2%, vlhkosť 8,5%, popol 53%.

Minerály: vápnik, fosfor, železo, magnézium, draslík.

Pamlsok udržujte v čistote. Paroh z daniela nie je určený pre šteňatá a staré psy. Pri hryzení vždy svojho psa sledujte a zbavte sa všetkých malých kúskov.

Hmotnosť parohu pri veľkosti S sa pohybuje v rozmedzí 50 až 75 gramov.

Hmotnosť parohu pri veľkosti M sa pohybuje v rozmedzí 76 až 150 gramov.

Hmotnosť parohu pri veľkosti L sa pohybuje v rozmedzí 151 až 220 gramov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo_labanato

Sme dvaja mladí, obyčajní ľudia z mäsa a kostí, ktorí beznádejne podľahli láske ku psom, a to už dávno pred tým, než na seba narazili. Sme partnermi nielen v živote, ale taktiež aj v práci. Zatiaľ, čo jeden z nás je tak trochu praktický, ten druhý je viac emocionálny. Navzájom sa však skvelo dopĺňame a spolu sme hrdými rodičmi našej slovenskej značky LABANATO. Úspešné univerzitné štúdium kynológie na Univerzite veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach, nám dalo základy na to, aby sme dnes mohli hrdo ponúknuť produkty v tej najvyššej kvalite na trhu. Na všetkých našich projektoch spolupracujeme s pánom doktorom Tomášom Mihokom, z Univerzity veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach, Ústavu výživy, dietetiky a krmovinárstva na katedre výživy, dietetiky a chovu zvierat.