Spot-on s repelentným účinkom Biospotix L-XL 3x3ml

BIOGANCE Biospotix Dog spot-on L-XL s repelentným účinkom 3 x 3 ml (nad 20 kg).

 

€8,90
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Spot-on s repelentným účinkom Biospotix L-XL 3x3ml
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Repelentný roztok pre psy proti blchám, kliešťom a komárom s obsahom rastlinného extraktu geraniolu, s ochranou proti napadnutiu po dobu max. 4 týždne.

Bezfarebný nepriehľadný roztok charakteristického zápachu. Bez predpisu veterinárneho lekára. Určené pre psy staršie ako 3 mesiace, nad 20 kg hmotnosti.

 

Zloženie: Geraniol 0,75 % (m/m), (CAS č. 106-24-1).

Spôsob použitia: Aplikujte priamo na kožu psa v chrbtovej oblasti od krku až po chvost, podľa uvedeného dávkovania. Pri hmotnosti psa 20- 50 kg je mesačná dávka 1 x 3 ml (1 pipeta). Pri hmotnosti psa > 50 kg je mesačná dávka 2 x 3 ml (2 pipety). Pôsobí okamžite. Pre optimálnu ochranu opakujte dávku každé 4 týždne alebo po kúpaní. Po aplikácii srsť vyčešte, aby sa roztok lepšie rozšíril po povrchu tela.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, ústnou dutinou a sliznicami. Obsahuje geraniol, môže spôsobiť alergickú reakciu. V prípade požitia, alebo ak podráždenie pretrváva, poraďte sa s veterinárnym lekárom. Nepoužívať u psov s poraneniami kože, u gravidných a laktujúcich súk a u šteniat mladších ako 3 mesiace.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitiká
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

biogance-logoHD

Francúzsky výrobca kozmetiky pre domácich miláčikov Biogance sa zameriava na výrobu kozmetiky najmä z prírodných a organických aktívnych prísad, ktoré rešpektujú prirodzenú rovnováhu srsti zvierat a životné prostredie a produkty nie sú testované na zvieratách.