Naša predajňa

Naša predajňa ako kamenný obchod v Rovinke, vznikla 1.12.2012. Cítili sme potrebu a túžbu otvoriť v tejto lokalite malý obchodík so základnými chovateľskými potrebami, aby mali ľudia z okolia možnosť kúpiť všetko potrebné a nemuseli behať stále do mesta. 

Šesť rokov sme boli v starej budove pôvodne rodinného domu, ktorý nám ale postupne začal "padať na hlavu", zatekalo a počas zimy tu bolo veľmi chladno, pretože teplo unikalo cez nezateplené staré múry. Prišlo zvažovanie, či skončiť, či nájsť nejaké iné miesto na prenájom alebo sa presťahovať do Bratislavy.

Nakoniec som sa rozhodla ako majiteľka obchodu, spoločne s manželom, že dáme tomuto priestoru ešte šancu a pustili sme sa do rozsiahlej rekonštrukcie, pri ktorej z pôvodného domu ostali len základy a múry :) Začali sme v júni 2018 a optimisticky sme plánovali otvoriť v septembri, po letných prázdninách. Ak ste niekedy rekonštruovali a modernizovali, určite viete, že nie vždy ide všetko podľa plánov. Počas leta prišli problémy s výpadkami materiálu, predlžovanie termínov dodania a dovolenky pracovníkov, takže sme s vypätím všetkých, najmä psychických síl rekonštrukciu ukončili až koncom októbra. Po tomto období prišla príjemnejšia časť, zásobovanie tovarom a upratovanie krásnej vynovenej predajne. Napokon sme 5.11.2018 privítali prvých zákazníkov.

Naša nová predajňa je veľmi jednoducho ladená, plná dreva s dôrazom na detail a príjemný pocit zákazníka pri nákupe. Som pyšná na zachovanie pôvodného dreveného stropu a múrov, ktoré sa len natreli na bielo, je to taká pamiatka na pôvodný dom.

Čo je ale dôležitejšie, nájdete u nás všetko potrebné pre vašich miláčikov, snažíme sa klásť dôraz na kvalitu pred kvantitou, a preto máme na predajni len produkty, ktoré by sme bez problémov ponúkli aj našim psíkom. A môžete si byť istí, že ochutnávačov papania a testovačov hračiek, obojkov, kozmetiky alebo oblečenia máme v našom tíme dosť :)

Snažíme sa mať v ponuke najmä značky a produkty, ktoré nenájdete v každom obyčajnom obchode a zameriavame sa na kŕmenie surovým mäsom, tzv. BARF. Máme širokú ponuku rôznych druhov mäsa, kostí a doplnkov. Na predajni Vám vždy radi poradíme a pomôžeme so zostavením kŕmnej dávky.

Z granúl sa snažíme ponúknuť Vám len to najlepšie, preto u nás v ponuke nájdete značky, ako napríklad: Marp, N&D, Dog’s Chef, Calibra. Na objednávku vieme v krátkom čase zabezpečiť aj iné značky granúl. Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi s čímkoľvek poradíme.

S naším Luckydog stánkom sa zúčastňujeme aj rôznych psích akcií či už pretekov, výstav, orieškiád a dobročinných akcií v pozícií sponzora. Tiež sme pravidelnými podporovateľmi viacerých útulkov a karanténnych staníc, pre ktoré niekoľkokrát ročne vykonávame zbierky.

Predajňa LuckyDog na mape

Adresa:

Nájdete nás v Rovinke na Hlavnej 40/35, medzi benzínovou pumpou a kostolom.
Hlavná 40/35, 900 41 Rovinka

Otváracie hodiny predajne:
Pondelok - Piatok: 14:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 13:00

v salóne pracujeme na objednávku.
MAIL: luckydog@luckydog.sk 

TEL: 0903 808 764 
alebo FB (@chpluckydog) a IG (@luckydogrovinka)
 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: