Sušená mrkva 70g

Sušená mrkva.

€3
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Šetrne sušená, bez síry a konzervantov so zachovaním minerálov a ďalších prospešných látok.
Mrkva je bohatá nielen na vitamíny, minerály, stopové prvky, ale obsahuje ďalšie užitočné látky, okrem iného aj vlákninu a dôležité antioxidanty.
Zvyšuje odolnosť organizmu, podporuje zdravý rast, posilňuje srdce a cievy, urýchľuje hojenie rán a pomáha pri zápche aj hnačke. Pomáha mať krásnu a kvalitnú srsť. Mrkvu je vhodné pridávať do kŕmnej dávky s pridaným tukom, aby sa vstrebali všetky látky rozpustné v tukoch. Zloženie: Výrobky zo spracovania čerstvej zeleniny - 100% sušená mrkva Návod na použitie: Zeleninu zalejte vlažnou vodou a nechajte 10-15 minút odpočívať. Dávkovanie: Ako príloha do kŕmnej dávky na kŕmenie surovou stravou - BARF

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prílohy k BARFu
Hmotnosť: 0.07 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo_dopsimisky-1

Do psí misky je malá rodinná firma s veľkým srdcom, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou krmív pre mäsožravé spoločenské zvieratá. Ďalej ponúka telefonickú poradenskú činnosť ohľadom výživy Vašich štvornohých miláčikov. Na trhu je firma od roku 2013 a od začiatku sa zamerala na kvalitu výrobkov, ktoré dodáva na trh. Snaží sa pre Vás obstarať mäso v potravinárskej kvalite a pokiaľ možno výhradne z českých zdrojov. K udržaniu kvality sa snaží prispievať niekoľkými základnými faktormi. Predovšetkým nakupovať iba u preverených dodávateľov. Neustále kontroluje kvalitu vyrábaného tovaru, všetok tovar ihneď spracováva, pravidelne odosiela vzorky na rozbor a správne dodržiavame HACCP - to všetko pre Vašu spokojnosť.