KW

KW Ore Rens 100ml

KW Ore Rens 100ml - čistič uší

€12,90
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
KW Ore Rens 100ml
KW
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Jedinečný prípravok na čistenie, ktorý účinne a bezbolestne zbavuje uší nečistôt a zanecháva ich čisté a voňavé, čím zabraňuje ochoreniu uší.

Návod na použitie: Čistič uší sa nakvapká do ucha, pričom sa robí opatrná masáž. Potom sa hlava skloní nabok a uvoľnený ušný maz sa vymasíruje z ušnej trubice a jemným spôsobom sa odstráni vatou. Pri silnom znečistení sa spôsob zopakuje. Ore rens sa môže používať ľubovoľne často.

Upozornenie: Ošetrenie sa nesmie robiť, keď je sluchová trubica napuchnutá, alebo červená – zapálená. Pri zápaloch uší je potrebné vyhľadať veterinára.

Veľkosť balenia  - 100 ml.

Dodatočné parametre

Kategória: Uši a oči
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

images

KW sa zaviazala zlepšovať pohodlie našich domácich miláčikov. Veríme, že najlepší spôsob, ako to dosiahnuť, je prostredníctvom fyzického a sociálneho kontaktu s našimi miláčikmi. Zvýšený kontakt medzi domácim miláčikom a majiteľom sa rovná zlepšeniu pohody našich domácich miláčikov. Dá sa to dosiahnuť čistením a úpravou srsti, kúpaním, strihaním pazúrov, čistením zubov, a mnoho ďalších aktivít. Okrem hry a prechádzok je starostlivosť o srsť dôležitou súčasťou dobrých životných podmienok našich psov a mačiek a KW sa zaväzuje k zlepšeniu života a tým aj pohody a pohodlia našich psov a mačiek.

KW predstavuje produkty vysokej kvality. Naše šampóny, čističe uší, prípravky proti olizovaniu, kondicionéry na srsť a rôzne ďalšie produkty vyvíjame v spolupráci s profesionálnymi laborantmi a veterinármi. Všetky zložky v produktoch KW sú vybrané pre ich konkrétny účel a spĺňajú rovnaké štandardy ako produkty vyrobené pre ľudí.