KW

KW Diamantové oči 100ml

Čistič okolia očí KW Diamantové oči 100 ml.

€10,90
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
KW Diamantové oči 100ml
KW
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Jedinečný odstraňovač pruhov po slzách. Dobre použiteľný aj na čistenie záhybov kože napr. u farbiarov, boxerov a buldogov.

Aby sa pri odstraňovaní pruhov po slzách dosiahol žiadaný efekt musia sa KW Diamantové oči používať po dobu dvoch týždňov minimálne 2x denne. V závažných prípadoch používajte Diamantové oči 3x denne aspoň 2 týždne.

Návod na použitie: Doporučuje sa učesať hlavu psa/mačky hustým hrebeňom a s vatovým tampónom vyčistiť okolie očí prípravkom Diamantové oči. Po odstránení pruhov sa prípravok odporúča používať podľa potreby preventívne. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Uši a oči
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

images

KW sa zaviazala zlepšovať pohodlie našich domácich miláčikov. Veríme, že najlepší spôsob, ako to dosiahnuť, je prostredníctvom fyzického a sociálneho kontaktu s našimi miláčikmi. Zvýšený kontakt medzi domácim miláčikom a majiteľom sa rovná zlepšeniu pohody našich domácich miláčikov. Dá sa to dosiahnuť čistením a úpravou srsti, kúpaním, strihaním pazúrov, čistením zubov, a mnoho ďalších aktivít. Okrem hry a prechádzok je starostlivosť o srsť dôležitou súčasťou dobrých životných podmienok našich psov a mačiek a KW sa zaväzuje k zlepšeniu života a tým aj pohody a pohodlia našich psov a mačiek.

KW predstavuje produkty vysokej kvality. Naše šampóny, čističe uší, prípravky proti olizovaniu, kondicionéry na srsť a rôzne ďalšie produkty vyvíjame v spolupráci s profesionálnymi laborantmi a veterinármi. Všetky zložky v produktoch KW sú vybrané pre ich konkrétny účel a spĺňajú rovnaké štandardy ako produkty vyrobené pre ľudí.