Dokonalá Láska 24 - Šampón alergia, svrbenie a podpora hojenia 100ml

Inovatívny šampón pre psov s kokosovým olejom a rastlinnými silicami. Podporuje hojivé procesy a napomáha pri liečbe a hojení rán, poranení rôzneho pôvodu. Odstraňuje nepríjemné pocity svrbenia. Zmierňuje prejavy alergií rôzneho pôvodu. Vyššia koncentrácia účinných látok zaisťuje lepší účinok. Krémová konzistencia umožňuje kvalitné rozmydlenie a hlbšiu priepustnosť do štruktúry chlpu a vrstiev kože. Kokosový olej je osvedčený kondicionér, vyživuje srsť a pôsobí pozitívne na kožu.

€15,90
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Dokonalá Láska 24 - Šampón alergia, svrbenie a podpora hojenia 100ml
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Spôsob použitia: Dôkladne namočte srsť a kožu psa vlažnou až teplou vodou. Z téglika naberte potrebné množstvo šampónu a vo vlhkých dlaniach ho ľahko napeníte. Dávku aplikujte na psa a zapracujte ju do srsti a kože. Pre bežný umývací účinok nechajte pôsobiť 2-5 minút. Pri problémoch so srsťou a kožou aplikujte šampón, potom zabaľte psa do uteráka a nechajte pôsobiť 10-20 minút, podľa závažnosti problému. Po uplynutí doby psa vždy dôkladne opláchnite vodou, pokiaľ všetká pena nezmizne.

Upozornenie: Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre gravidné sučky. Prípravok nie je vhodný pri epilepsii. Nepodávajte vnútorne.

Zloženie: Organický základ Crystal OPC Stephenson Group Limited, kokosový olej lisovaný za studena, esenciálny olej - ružové drevo, esenciálny olej - levanduľa úzkolistá, esenciálny olej - mrkva obyčajná (semená), esenciálny olej - geranium (pelargonia vonná).

Obsah balenia: 100ml

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dokonalá láska
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo.png

Dokonalá láska, to sú čisto prírodné veterinárne prípravky, ktoré nezaťažujú organizmus našich zvieracích miláčikov. Využívame sily rastlinných a esenciálnych olejov, nespočetných vzácnych látok v nich obsiahnutých a ich vekmi preverených terapeutických schopností. Miešame vlastné unikátne zmesi týchto darov rastlín nielen na základe výsledkov bádania a dlhoročných skúseností, ale aj podľa toho, čo zvieratá samé vyhľadávajú ako možné prirodzené riešenie svojich neduhov. Princíp rozpoznávania prírodných liečiv zvieratami je trošku zložitejší a tiež má svoj odborný názov, zoofarmakognózia.