Dokonalá Láska 21 - Zdravá koža a srsť 30ml

Pre psíkov trpiacich problémami s pokožkou alebo srsťou alebo ako optimálna prevencia. Esenciálne oleje a rastlinné oleje 
nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa taktiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a
tiež posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém.
€18
Dostupnosť: Doba dodania 14 dní
Dokonalá Láska 21 - Zdravá koža a srsť 30ml
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Spôsob použitia:  Dávkovanie a spôsob použitia: Aplikačná dávka 1 ml (cca 40 kvapiek) na 5 kg hmotnosti zvieraťa. Potrebnú dávku nakvapkajte do dlaní a votrite na bočnú stranu krku, alebo do oblasti zátylku, alebo medzi lopatky či do oblasti bedier a koreňa chvosta. Prípravok je možné tiež aplikovať do oblasti slabín. V prípade záujmu môže zviera zmes olíznuť z ruky, pokiaľ má v poriadku trávenie a nie je citlivé na oleje.

Upozornenie: Pred použitím vždy pretrepte! Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom. Uchovajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na mačky. Nevtierajte do kože na priamom slnku.

Kontraindikácie: Liek nemôžu užívať psíkovia s ochorením obličiek a pečene. Iné vážne ochorenia – použitie prípravku konzultujte so svojím veterinárnym lekárom. Gravidita – od zistenia gravidity prestaňte s užívaním prípravku. Začnite znova s ​​užívaním až po ukončení dojčenia! Ak je váš psík krátko po operácii, môže začať s užívaním lieku ihneď po zraste jaziev. Prípravok obsahuje olej z ľanových semien (4 ml v 100 ml balení a 8 ml v 200 ml balení). Pri aplikácii na vnútorné strany stehien a na bruško sa môže objaviť neškodná reakcia v podobe mierneho prehriatia v mieste aplikácie. Pokiaľ sa tejto reakcii chcete vyhnúť, vtierajte zmes skôr na koreni chvosta a medzi ušami, respektíve v zátylku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dokonalá láska
Hmotnosť: 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo.png

Dokonalá láska, to sú čisto prírodné veterinárne prípravky, ktoré nezaťažujú organizmus našich zvieracích miláčikov. Využívame sily rastlinných a esenciálnych olejov, nespočetných vzácnych látok v nich obsiahnutých a ich vekmi preverených terapeutických schopností. Miešame vlastné unikátne zmesi týchto darov rastlín nielen na základe výsledkov bádania a dlhoročných skúseností, ale aj podľa toho, čo zvieratá samé vyhľadávajú ako možné prirodzené riešenie svojich neduhov. Princíp rozpoznávania prírodných liečiv zvieratami je trošku zložitejší a tiež má svoj odborný názov, zoofarmakognózia.