Zdravý pohyb 450g

Zdravý pohyb - 100% kolagén vysokej stráviteľnosti.

€14,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Kolagén je najrozšírenejšou skupinou živočíšnych bielkovín a je hlavnou súčasťou podporného systému živočíšneho organizmu a to najmä väziva, kože, šliach, chrupaviek, kostí a cievnych stien, elastických väzív atď. Kolagén obsahuje aminokyseliny glycín, hydroxyprolín a hydrosylyzín, ktoré sú hlavnou súčasťou stavby väzivových tkanív a v ostatných bielkovinách živočíšneho pôvodu sa takmer nevyskytujú. Spolu s kolagénom sú súčasťou chrupaviek, šliach a kože tiež látky glukozamínsulfát a chodroitinsulfát. Jedná sa o plnohodnotný bielkovinový doplnok. 

Návod na použitie: Kolagénové vločky prelejte horúcou vodou alebo vývarom v pomere 1: 1,5. Nechajte odstáť. Vznikne vám rôsolovitá zmes pripravená na podanie. 

Pri ťažkostiach: Zdvojnásobiť dávku po dobu 14 dní.

Skladujte v pôvodnom uzavretom obale a v suchu. Hotovú rôsolovitou zmes skladujte v chlade, najlepšie chladničky - spotrebujte do 7 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.45 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo_dopsimisky-1

Do psí misky je malá rodinná firma s veľkým srdcom, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou krmív pre mäsožravé spoločenské zvieratá. Ďalej ponúka telefonickú poradenskú činnosť ohľadom výživy Vašich štvornohých miláčikov. Na trhu je firma od roku 2013 a od začiatku sa zamerala na kvalitu výrobkov, ktoré dodáva na trh. Snaží sa pre Vás obstarať mäso v potravinárskej kvalite a pokiaľ možno výhradne z českých zdrojov. K udržaniu kvality sa snaží prispievať niekoľkými základnými faktormi. Predovšetkým nakupovať iba u preverených dodávateľov. Neustále kontroluje kvalitu vyrábaného tovaru, všetok tovar ihneď spracováva, pravidelne odosiela vzorky na rozbor a správne dodržiavame HACCP - to všetko pre Vašu spokojnosť.