Sladkovodná riasa Spirulina

€9,50
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Spirulina - sladkovodná riasa

Pôsobenie na organizmus: 

Spirulina má najväčší prínos vo výraznej podpore prirodzenej imunity organizmu psa i ostatných cicavcov. Vynikajúci doplnok stravy pri podvýžive. Má silné antioxidačné účinky, čím bráni organizmus proti degeneratívnym zmenám a nádorovým ochoreniam. Urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe, operáciách, alebo pri fyzickej záťaži. Zmierňuje vplyv stresu - výstavy, preteky, rekonvalescencia u týraných psov. Uľahčuje hojenie rán - znižuje riziko zápalu. Podporuje správnu funkciu štítnej žľazy. Stimuluje lymfatický systém. Zvyšuje hladinu hemoglobínu. Napomáha k zníženiu zápachu z papule psa, napomáha správnemu tráveniu, tlmí plynatosť a zlepšuje trávenie. Vyplavuje toxíny z organizmu, predovšetkým z obličiek a čriev.

Dávkovanie: 1g (cca 1 kávová lyžička) na 10 kg hmotnosti psa na deň.

U psov pod 10 kg sa môže podávať 1 g na deň. U psov nad 60kg max. 6g / deň. Pri kŕmení 2x denne, rozdeľte dávku na polovicu do každého kŕmenia.

POZOR: Pri bielych plemenách výstavných psov môže dôjsť, pri pravidelnom a dlhšom používaní spiruliny, k dočastnému nežiaducemu zafarbeniu srsti. Po prerušení dávkovania prípadné vzniknuté sfarbenie do cca 2 - 3 týždňov odznie.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo_dopsimisky-1

Do psí misky je malá rodinná firma s veľkým srdcom, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou krmív pre mäsožravé spoločenské zvieratá. Ďalej ponúka telefonickú poradenskú činnosť ohľadom výživy Vašich štvornohých miláčikov. Na trhu je firma od roku 2013 a od začiatku sa zamerala na kvalitu výrobkov, ktoré dodáva na trh. Snaží sa pre Vás obstarať mäso v potravinárskej kvalite a pokiaľ možno výhradne z českých zdrojov. K udržaniu kvality sa snaží prispievať niekoľkými základnými faktormi. Predovšetkým nakupovať iba u preverených dodávateľov. Neustále kontroluje kvalitu vyrábaného tovaru, všetok tovar ihneď spracováva, pravidelne odosiela vzorky na rozbor a správne dodržiavame HACCP - to všetko pre Vašu spokojnosť.