Mleté vaječné škrupiny 250g

Jemne mleté vaječné škrupiny.

€4,90
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Mleté vaječné škrupiny 250g
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Jemne namleté vaječné škrupiny, vrátane podškrupinových blaniek. Ošetrené proti zárodkom salmonelózy. Vaječná škrupinové blany sú bohatým zdrojom kolagénu, glykózaminoglykánu a elastínu - látok potrebných pre výživu kĺbov. Tieto blany sa v múčke prejavujú ako väčšie pružné kúsky. Škrupiny sú prirodzenou a prírodnou surovinou, obdobne ako kosti. Vynikajúci zdroj prirodzeného, veľmi dobre využiteľného vápnika, fosforu a stopových prvkov.

Odporúčané dávkovanie:

Jedna zarovnaná čajová lyžička = 4g vaječných škrupín

Jeden gram mletých vaječných škrupín obsahuje 350 mg čistého vápnika. Priemerná denná potreba vápnika psom je asi 70 - 90 mg / 1 kg jeho hmotnosti. Gravidné a dojčiace suky potrebujú 180 - 200 mg / kg. Obdobne je to aj u veľmi aktívnych psov, šteniat v raste (odstavené) - predovšetkým potom u veľkých a obrích plemien.

Malé a stredné plemená v bežnom dennom režime: 1 - 2 g múčky / 5 kg hmotnosti

Veľké plemená a veľmi aktívne psi: 2 - 3 g múčky / 5 kg hmotnosti

Gravidné a dojčiace suky: 3 - 4 g múčky / 5 kg hmotnosti

Skladujte v uzavretom obale, v suchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo_dopsimisky-1

Do psí misky je malá rodinná firma s veľkým srdcom, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou krmív pre mäsožravé spoločenské zvieratá. Ďalej ponúka telefonickú poradenskú činnosť ohľadom výživy Vašich štvornohých miláčikov. Na trhu je firma od roku 2013 a od začiatku sa zamerala na kvalitu výrobkov, ktoré dodáva na trh. Snaží sa pre Vás obstarať mäso v potravinárskej kvalite a pokiaľ možno výhradne z českých zdrojov. K udržaniu kvality sa snaží prispievať niekoľkými základnými faktormi. Predovšetkým nakupovať iba u preverených dodávateľov. Neustále kontroluje kvalitu vyrábaného tovaru, všetok tovar ihneď spracováva, pravidelne odosiela vzorky na rozbor a správne dodržiavame HACCP - to všetko pre Vašu spokojnosť.