Lososový olej 500ml

Za studena lisovaný lososový olej.

€12,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Lososový olej 500ml
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Lososový olej je jedinečným prírodným zdrojom nenasýtených mastných kyselín omega3 + DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaénová). 
Je vynikajúcim prirodzeným a veľmi bohatým zdrojom energie. Odporúčame užívať: - v priebehu gravidity aj u mladých rastúcich jedincov - pri atopických ekzémoch či suchom a šupinatom povrchu kože - na stimuláciu imunitného systému pri nádorových ochoreniach - pri zvýšenej športovej záťaži Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek. Je bezpečný pre gravidné psy aj mláďatá v raste. Dávkovanie: 1 polievková lyžica = cca 10 ml Pre psa s hmotnosťou 15 – 20 kg: 10 ml na prevenciu, na zlepšenie kondície 15 ml (na kŕmnu dávku) Pre mačku s hmotnosťou 5 kg: 2,5 – 5 ml (denne) Zo začiatku podávajte menšiu dávku (napr. 3 ml u psa) a postupne ju navyšujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo_dopsimisky-1

Do psí misky je malá rodinná firma s veľkým srdcom, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou krmív pre mäsožravé spoločenské zvieratá. Ďalej ponúka telefonickú poradenskú činnosť ohľadom výživy Vašich štvornohých miláčikov. Na trhu je firma od roku 2013 a od začiatku sa zamerala na kvalitu výrobkov, ktoré dodáva na trh. Snaží sa pre Vás obstarať mäso v potravinárskej kvalite a pokiaľ možno výhradne z českých zdrojov. K udržaniu kvality sa snaží prispievať niekoľkými základnými faktormi. Predovšetkým nakupovať iba u preverených dodávateľov. Neustále kontroluje kvalitu vyrábaného tovaru, všetok tovar ihneď spracováva, pravidelne odosiela vzorky na rozbor a správne dodržiavame HACCP - to všetko pre Vašu spokojnosť.