LickiMat Soother Tuff

Produkty LickiMat sú navrhnuté ako chutné zaháňadlá nudy pre mačky a psy.
Roztlačením obľúbenej mäkkej maškrty vášho domáceho maznáčika po povrchu podložky vytvoríte zábavný, obohacujúci a pútavý
zážitok. Zamrazte podložku v lete pre osviežujúcu a dlhotrvajúcu zábavu.

€11,90
Dostupnosť: Doba dodania 14 dní
LickiMat Soother Tuff
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

LickiMat pomáha upokojiť a upokojiť vášho domáceho maznáčika, keď si užíva svoju obľúbenú maškrtu tým, že pomáha uvoľňovať endorfíny prostredníctvom podpory olizovania. Lízanie podložky znižuje pocit úzkosti a nudy.

Podložky sú skvelé pre stresujúce chvíle, ako sú návštevy veterinára, injekcie, kúpanie, strihanie nechtov, zotavenie sa zo zranení, ale aj počas búrky a ohňostrojov. Nezabudnite na svojho domáceho maznáčika dohliadať, keď mu prvýkrát ponúknete LickiMat podložku.

LickiMat zo série Tuff sú vhodné na použitie v umývačke riadu. 

Olizovanie povrchov LickiMat podporuje zachovanie zdravších zubov a ďasien. Olizovanie vytvára sliny, ktoré pomáhajú chrániť zuby a ďasná vášho domáceho maznáčika a produkujú viac slín, ktoré pomáhajú lepšiemu tráveniu.

Povrch z prírodného kaučuku tiež jemne zoškrabuje z jazyka čiastočky jedla a baktérie spôsobujúce zápach, čím podporuje sviežejší dych.

LickiMat podložky je vhodné plniť napríklad surovým mäsom, konzervami, ovocím, zeleninou alebo arašidovými maslami.

Rozmery: 20x20cm 

Dolná strana podložky obsahuje štyri protišmykové časti, aby sa podložka počas lízania nehýbala.

Dodatočné parametre

Kategória: Enrichment pre psy
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ezgif-2-2909816bfb

Austrálska značka LickiMat spolupracovala s dvoma veterinármi na návrhu produktu na zlepšenie ústnej hygieny a zdravia ústnej dutiny psa a taktiež na zníženie pocitu úzkosti, keď majiteľ odíde z domu. Pracovali na dvoch princípoch: stimulácia jazyka, aby produkoval viac slín, čo následne vedie k zdravším zubom a ďasnám; a škrabanie jazyka, aby sa znížilo množstvo nestrávených častíc jedla a baktéríe spôsobujúcich zápach.

Rad LickiMat vyzýva psa alebo mačku, aby lízali odmenu, ktorá bola rozložená na celom povrchu podložky. Práve táto činnosť má za následok prirodzené a jemné zoškrabovanie zvyškov jedla z jazyka. Olizovanie tiež produkuje endorfíny, ktoré upokojujú vášho domáceho maznáčika a podložka je preto uznávaná ako popredný nástroj proti úzkosti. Keď začali psi a tréneri psov LickiMat používať a experimentovať, objavili desiatky nových použití pre LickiMat a vyvinuli nové modely založené na spätnej väzbe.