LickiMat Playdate Tuff

Produkty LickiMat sú navrhnuté ako chutné zaháňadlá nudy pre mačky a psy.
Roztlačením obľúbenej mäkkej maškrty vášho domáceho maznáčika po povrchu podložky vytvoríte zábavný, obohacujúci a pútavý
zážitok. Zamrazte podložku v lete pre osviežujúcu a dlhotrvajúcu zábavu.

€11,90
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
LickiMat Playdate Tuff
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

LickiMat pomáha upokojiť a upokojiť vášho domáceho maznáčika, keď si užíva svoju obľúbenú maškrtu tým, že pomáha uvoľňovať endorfíny prostredníctvom podpory olizovania. Lízanie podložky znižuje pocit úzkosti a nudy.

Podložky sú skvelé pre stresujúce chvíle, ako sú návštevy veterinára, injekcie, kúpanie, strihanie nechtov, zotavenie sa zo zranení, ale aj počas búrky a ohňostrojov. Nezabudnite na svojho domáceho maznáčika dohliadať, keď mu prvýkrát ponúknete LickiMat podložku.

LickiMat zo série Tuff sú vhodné na použitie v umývačke riadu. 

Olizovanie povrchov LickiMat podporuje zachovanie zdravších zubov a ďasien. Olizovanie vytvára sliny, ktoré pomáhajú chrániť zuby a ďasná vášho domáceho maznáčika a produkujú viac slín, ktoré pomáhajú lepšiemu tráveniu.

Povrch z prírodného kaučuku tiež jemne zoškrabuje z jazyka čiastočky jedla a baktérie spôsobujúce zápach, čím podporuje sviežejší dych.

LickiMat podložky je vhodné plniť napríklad surovým mäsom, konzervami, ovocím, zeleninou alebo arašidovými maslami. 

Dolná strana podložky obsahuje štyri protišmykové časti, aby sa podložka počas lízania nehýbala.

Rozmery: 20x20cm

Dodatočné parametre

Kategória: Enrichment pre psy
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ezgif-2-2909816bfb

Austrálska značka LickiMat spolupracovala s dvoma veterinármi na návrhu produktu na zlepšenie ústnej hygieny a zdravia ústnej dutiny psa a taktiež na zníženie pocitu úzkosti, keď majiteľ odíde z domu. Pracovali na dvoch princípoch: stimulácia jazyka, aby produkoval viac slín, čo následne vedie k zdravším zubom a ďasnám; a škrabanie jazyka, aby sa znížilo množstvo nestrávených častíc jedla a baktéríe spôsobujúcich zápach.

Rad LickiMat vyzýva psa alebo mačku, aby lízali odmenu, ktorá bola rozložená na celom povrchu podložky. Práve táto činnosť má za následok prirodzené a jemné zoškrabovanie zvyškov jedla z jazyka. Olizovanie tiež produkuje endorfíny, ktoré upokojujú vášho domáceho maznáčika a podložka je preto uznávaná ako popredný nástroj proti úzkosti. Keď začali psi a tréneri psov LickiMat používať a experimentovať, objavili desiatky nových použití pre LickiMat a vyvinuli nové modely založené na spätnej väzbe.