Ľanový olej 500ml

Za studena lisovaný ľanový olej.

€7,90
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Ľanový olej 500ml
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Vynikajúci zdroj nenasýtených mastných kyselín a veľmi kvalitný zdroj energie.

Obsahuje: Tuky (99%). Mastné kyseliny: linolénová kyselina 50%, linolová kyselina 16,6%, olejová kyselina 20%, stearová kyselina 5%, palmitová kyselina 7%, ostatné mastné kyseliny 0,1%, kyselina arachidonová 0,1%

Charakteristika:
Prírodný, ľanový olej, filtrovaný, lisovaný za studena (nie je použitý predohrev semien pred vstupom do lisu). Nerafinovaný - nie je chemicky zbavený svojich prirodzených pachových a chuťových látok. Olej tak má o mnoho lepšie nutričné vlastnosti.

Vynikajúci zdroj nenasýtených mastných kyselín omega3 a 6. Vitamínu E, A, F. Vhodný ako kŕmny doplnok aj pre ďalšie domáce zvieratá. 

Odporúčame užívať:
Pri kŕmení surovou stravou, pre všetky skupiny psov - aj v priebehu gravidity a laktácie, u rastúcich mladých psov a pri dermatologických prejavoch na pokožke, pri zvýšenej záťaži a veľmi vhodný i pre mačky.

Dávkovanie:
1 polievková lyžica = ± 10 ml.

Pre psa s hmotnosťou 15-20kg na kŕmnu dávku - 10ml denne na prevenciu, k zlepšeniu kondície 15ml

Dávkovanie pre mačku s hmotnosťou 5 kg: 2,5 - 5 ml denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo_dopsimisky-1

Do psí misky je malá rodinná firma s veľkým srdcom, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou krmív pre mäsožravé spoločenské zvieratá. Ďalej ponúka telefonickú poradenskú činnosť ohľadom výživy Vašich štvornohých miláčikov. Na trhu je firma od roku 2013 a od začiatku sa zamerala na kvalitu výrobkov, ktoré dodáva na trh. Snaží sa pre Vás obstarať mäso v potravinárskej kvalite a pokiaľ možno výhradne z českých zdrojov. K udržaniu kvality sa snaží prispievať niekoľkými základnými faktormi. Predovšetkým nakupovať iba u preverených dodávateľov. Neustále kontroluje kvalitu vyrábaného tovaru, všetok tovar ihneď spracováva, pravidelne odosiela vzorky na rozbor a správne dodržiavame HACCP - to všetko pre Vašu spokojnosť.