Konopný olej 500ml

Za studena lisovaný konopný olej.

€10,90
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Konopný olej 500ml
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Konopný olej je bohatým zdrojom esenciálnych nenasýtených mastných kyselín - kyseliny alfalinolénovej a kyseliny linolovej, ktoré sú dôležité hlavne pre riadenie a súhru životných procesov v organizme, správnu funkciu bunkových stien, nervov, imunity a srdcovo-cievneho systému. Slúži tiež ako zdroj energie. 

Doporučujeme používať ako zdroj esenciálnych mastných kyselín, pre psy kŕmené surovou stravou, pri ochoreniach pokožky, pre športovo a služobne zaťažené psy. Produkt je určený pre všetky kategórie psov a je bezpečný aj pre gravidné a kojace feny šteňatá v raste. 

Zloženie: olejnaté semená (konopné semienko), olejnaté plody a výrobky z nich získané, rastlinný olej a tuk

Dávkovanie:

1 polievková lyžica = ± 10 ml.

Pre psa s hmotnosťou 15-20kg na kŕmnu dávku - 10ml denne na prevenciu, k zlepšeniu kondície 15ml

Dávkovanie pre mačku s hmotnosťou 5 kg: 2,5 - 5 ml denne.

 

Na zlepšenie kondície : 7,5ml denne do kŕmnej dávky. Podávajte po dobu 2-3 mesiacov, pri chronických stavoch je možné nepretržité podávanie. Neprekračujte doporučené dávkovanie!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo_dopsimisky-1

Do psí misky je malá rodinná firma s veľkým srdcom, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou krmív pre mäsožravé spoločenské zvieratá. Ďalej ponúka telefonickú poradenskú činnosť ohľadom výživy Vašich štvornohých miláčikov. Na trhu je firma od roku 2013 a od začiatku sa zamerala na kvalitu výrobkov, ktoré dodáva na trh. Snaží sa pre Vás obstarať mäso v potravinárskej kvalite a pokiaľ možno výhradne z českých zdrojov. K udržaniu kvality sa snaží prispievať niekoľkými základnými faktormi. Predovšetkým nakupovať iba u preverených dodávateľov. Neustále kontroluje kvalitu vyrábaného tovaru, všetok tovar ihneď spracováva, pravidelne odosiela vzorky na rozbor a správne dodržiavame HACCP - to všetko pre Vašu spokojnosť.