Sušené pivovarské kvasnice.

€5,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Pivovarské kvasnice sú vedľajším produktom pri výrobe piva, sú zdrojom bielkovín. Ich biologická hodnota je vyjadrená zvlášť obsahom životne dôležitých aminokyselín, ktoré si organizmus nevie vytvoriť sám, napr. leucín, cystín, valín a pod. 

Tiež majú vysoký obsah vitamínov skupiny B, hlavne B1,B2, B3 a B6 ale aj obsahujú minerálne látky a stopové prvky - fosfor, draslík, železo, meď a zinok.

Vhodný pre všetky kategórie psov, ovplyvňuje kvalitu kože a srsti, podporuje chuť do jedla a pôsobí ako prírodné antiparazitikum - zvieratá prikrmované kvasnicami odpudzujú kliešte, komáre, blchy a iný hmyz. 

Dávkovanie: Psy 10kg - 2-3g/deň

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo_dopsimisky-1

Do psí misky je malá rodinná firma s veľkým srdcom, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou krmív pre mäsožravé spoločenské zvieratá. Ďalej ponúka telefonickú poradenskú činnosť ohľadom výživy Vašich štvornohých miláčikov. Na trhu je firma od roku 2013 a od začiatku sa zamerala na kvalitu výrobkov, ktoré dodáva na trh. Snaží sa pre Vás obstarať mäso v potravinárskej kvalite a pokiaľ možno výhradne z českých zdrojov. K udržaniu kvality sa snaží prispievať niekoľkými základnými faktormi. Predovšetkým nakupovať iba u preverených dodávateľov. Neustále kontroluje kvalitu vyrábaného tovaru, všetok tovar ihneď spracováva, pravidelne odosiela vzorky na rozbor a správne dodržiavame HACCP - to všetko pre Vašu spokojnosť.