Bohemia Zverinové mäso

Exkluzívna konzerva s výnimočne vysokým obsahom mäsa z diviny – 70 %.
Variant:
€3,50 €4,50 od €3,50
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Bohemia Zverinové mäso
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Konzerva obsahuje mäso z unikátnych, chutných druhov zveriny – jeleňa, soba a diviaka. 
Ďalej je v jej zložení už len zeleninový vývar a za studena lisovaný ľanový olej. Prednosti konzerv Bohemia: výnimočne vysoký obsah mäsa, unikátne zdroje mäsa
Zloženie: Zverina - jelenie, sobie, diviačie (70%), vývar (28,8%), ľanový olej (0,2%). Nutričné ​​doplnkové látky: Vitamín D3 200 IU, Zn (síran zinočnatý) 25 mg, Mg (síran mangánatý) 1,4 mg, I (jodid draselný) 0,75 mg. Odporúčaná denná dávka: 200 g na 5 kg živej váhy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-bohemiapetfood

Prirodzená strava psov, to je cieľ čisto českých receptúr Bohemia Pet Food. V dnešnej dobe, keď je trh presýtený granulovanými krmivami, svitá zákazníkom, ktorí chcú originálny a čistý produkt, nádej v podobe receptúr Bohemia Pet Food. Našli sme originálny spôsob ako zaistiť kompletnú výživu pre vášho psa – spájame dva spôsoby stravy, ktoré často stoja proti sebe a obaja majú svoje pre a proti. Vytvorili sme dimenziu, ktorá kombinuje to najlepšie zo sveta granulovaných krmív a BARF alebo „biologicky vhodnej surovej stravy“ (Biologically Appropriate Raw Foods). Tak sa zrodili receptúry Bohemia Pet Food – kŕmne zmesi z kvalitných ingrediencií, ktoré sú sušené, ale zároveň sú miešané, nie granulované. Ide teda vo svojej podstate o sušený BARF.

Bohemia Pet Food však nie sú len kompletné miešané suché krmivá, ale aj mäsové konzervy z čistého mäsa a prírodné maškrty zo sušeného mäsa pre psov.