Bohemia Príloha B 2kg

Ideálna príloha k mäsu alebo konzervám s obsahom pohánkových a pšenových vločiek. Príloha je doplnená o ovocie a zeleninu, semená, orechy, pivovarské kvasnice a mnoho iného. . 

€17
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Bohemia Príloha B 2kg
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

B príloha je postavená tak, aby ste už nemuseli pridávať žiadne ďalšie nutričné ​​doplnky. Stačí pridať mäso, droby, či mäsové konzervy. 
Príloha spĺňa optimálne hladiny bielkovín, minerálov, vitamínov a najmä hladiny zdraviu prospešných tukov zo semien, orechov a kozieho mlieka. Zloženie: Pohánkové a pšeno vločky, ovocie a zelenina (jablká, hrušky, mrkva, kapusta, zeler, kel, tekvica, repa, zelený hrášok mladý, špenát, brokolica, petržlen, maliny, jahody, ríbezle, černice, čučoriedky),
semená a orechy ( ľanové, slnečnicové, sezamové, tekvicové, podzemnica olejná), drvené parožie jeleňa európskeho,
pivovarské kvasnice (odhorčené), sušené kozie mlieko, bylinky (bazalka, oregano, tymián, saturejka, kôpor, harmanček, ibištek škorica, zázvor, kurkuma, ligurček, pestrec mariánsky). Vždy je potrebné psa sledovať, reagovať a optimalizovať dávku podľa jeho aktuálnej váhy. V prípade, že Váš psík bude chudnúť, je potrebné dennú dávku zvýšiť a keď bude v nadváhe, tak naopak znížiť. Ako podávať: Prílohu zalejte horúcou vodou 0,5 - 1 cm nad úroveň zmesi a nechajte niekoľko minút nasiaknuť a vychladnúť. Primiešajte mäso alebo ďalšie suroviny podľa chuti.

Dodatočné parametre

Kategória: Prílohy k BARFu
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-bohemiapetfood

Prirodzená strava psov, to je cieľ čisto českých receptúr Bohemia Pet Food. V dnešnej dobe, keď je trh presýtený granulovanými krmivami, svitá zákazníkom, ktorí chcú originálny a čistý produkt, nádej v podobe receptúr Bohemia Pet Food. Našli sme originálny spôsob ako zaistiť kompletnú výživu pre vášho psa – spájame dva spôsoby stravy, ktoré často stoja proti sebe a obaja majú svoje pre a proti. Vytvorili sme dimenziu, ktorá kombinuje to najlepšie zo sveta granulovaných krmív a BARF alebo „biologicky vhodnej surovej stravy“ (Biologically Appropriate Raw Foods). Tak sa zrodili receptúry Bohemia Pet Food – kŕmne zmesi z kvalitných ingrediencií, ktoré sú sušené, ale zároveň sú miešané, nie granulované. Ide teda vo svojej podstate o sušený BARF.

Bohemia Pet Food však nie sú len kompletné miešané suché krmivá, ale aj mäsové konzervy z čistého mäsa a prírodné maškrty zo sušeného mäsa pre psov.