Bohemia Archibald 2kg

Kompletná kŕmna zmes Archibald z lokálneho hovädzieho a bravčového mäsa. Tento sušený BARF je vhodný pre všetky plemená každého veku. 

€17
Dostupnosť: Doba dodania 14 dní
Bohemia Archibald 2kg
Pet salón
Pet salón
priamo na našej predajni
Predajňa a eshop
Predajňa a eshop
máme vlastnú predajňu i eshop
Sme v Rovinke
Sme v Rovinke
predajna a salón pri hlavnom meste
Špecialista na BARF
Špecialista na BARF
špecializujeme sa na predaj BARF stravy

Podrobný popis

Miešaná kŕmna zmes Archibald spĺňa všetky požiadavky na kompletnú výživu. 
V receptúre používame lokálne ingrediencie s vysokou nutričnou hodnotou a v krmive nenájdete absolútne žiadne umelé doplnkové látky.
Krmivo môžete podávať trvalo ako kompletnú stravu alebo ako skvelý doplnok ku granulám na spestrenie jedálnička vášho psa.
Zloženie: Hovädzie a bravčové 35%, špalda 20%, zelenina a bylinky 19% (jablká, hrušky, mrkva, zeler, kel, repa, petržlen), semená 10%
(ľanové, slnečnicové, sezamové, tekvicové), slepačie vajcia 5%, 5%, pšeno 4%, drvené jelenie parožie 1%, pivovarské kvasnice 1%. 1 kg tohto sušeného BARFu = cca 5 kg čerstvého BARFu Odporúčané denné dávkovanie: Šteňa - 2% z aktuálnej váhy psa. (napr. aktuálna váha psa 5kg tzn. 100g sušenej zmesi Archibald) Dospelý - 1 až 1,5% z aktuálnej váhy psa (napr. aktuálna váha psa 10kg tzn. 100 až 150g sušenej zmesi Archibald) Senior - 1% z aktuálnej váhy psa (napr. aktuálna váha psa 20kg tzn. 200g sušenej zmesi Archibald) Ako podávať: Krmivo zalejte horúcou vodou 0,5 až 1 cm nad úroveň zmesi a nechajte niekoľko minút nasiaknuť a vychladnúť.
Aj keď sa už jedná o kompletné krmivo, môžete primiešať aj ďalšie mäso z konzervy alebo iné ingrediencie podľa chuti.

Obsah balenia: 2kg

Dodatočné parametre

Kategória: Prílohy k BARFu
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-bohemiapetfood

Prirodzená strava psov, to je cieľ čisto českých receptúr Bohemia Pet Food. V dnešnej dobe, keď je trh presýtený granulovanými krmivami, svitá zákazníkom, ktorí chcú originálny a čistý produkt, nádej v podobe receptúr Bohemia Pet Food. Našli sme originálny spôsob ako zaistiť kompletnú výživu pre vášho psa – spájame dva spôsoby stravy, ktoré často stoja proti sebe a obaja majú svoje pre a proti. Vytvorili sme dimenziu, ktorá kombinuje to najlepšie zo sveta granulovaných krmív a BARF alebo „biologicky vhodnej surovej stravy“ (Biologically Appropriate Raw Foods). Tak sa zrodili receptúry Bohemia Pet Food – kŕmne zmesi z kvalitných ingrediencií, ktoré sú sušené, ale zároveň sú miešané, nie granulované. Ide teda vo svojej podstate o sušený BARF.

Bohemia Pet Food však nie sú len kompletné miešané suché krmivá, ale aj mäsové konzervy z čistého mäsa a prírodné maškrty zo sušeného mäsa pre psov.